• ג. יול 16th, 2024

סטוצים באילת (מייק'ס פלייס, הדובים, ברדק ועוד): חובה להכיר!

סטוצים באילת זה עניין של "איפה אתם מוצאים את עצמכם", כי בסופו של דבר, כל מקום בילוי באילת יכול לשמש בליינים עם מטרות אחרות. אם אתם מחפשים ספציפית אחר סטוץ באילת, ריכזנו עבורכם 4 מקומות בילוי שחובה להכיר.

4 מקומות בילוי באילת עבור (גם) סטוצים

לא בטוח שתצאו עם סטוץ באילת ממקומות הבילוי הבאים אשר ריכזנו עבורכם, אבל כן מובטח שתהנו עד השעות הכי קטנות של הלילה. בלי הרבה דיבורים מיותרים, הנה 4 מקומות בילוי שחובה להכיר באילת:

1 – מייק'ס פלייס – קלאסיקה במיטבה!

אם אתם לא מכירים את מייק'ס פלייס, כנראה שאיכשהו בדרך קסם הצלחתם לפספס את כל 6 הסניפים שיש לרשת הברים הזאת ברחבי הארץ (2 מהם בתל אביב). מעבר לכך שמדובר בקלאסיקה אגדית לכל דבר, יש כאן גם כמעט תמיד הופעות חיות, אלכוהול לא מאוד מגוון (אבל כן יש מבחר של בירות) והרבה מצב רוח טוב. לא בטוח שאפשר להגדיר את המקום בתור בר סטוצים באילת, אבל כן יש לכם לפגוש כאן הרבה תיירים ותיירות שמחפשים FUN לתוך הלילה.

2 – פאב הדובים – ריקודים (וגם) סטוצים באילת

אם אתם מגיעים לבר הדובים באילת, דעו כי האווירה שם מאוד משתנה בהתאם ליום שבשבוע. בעוד שבמהלך השבוע יש מוסיקת רוק והמקום מתפקד בעיקר בתור בר, במהלך הסופ"ש תמצאו שם דווקא ריקודים, מוזיקה קצבית וזרם בלתי פוסק של בני\בנות 20+. אם חיפשתם סטוצים באילת, ייתכן שזה אחד מהמקומות הכי מומלצים במהלך כל סופ"ש (במיוחד בתקופות של חגים, יולי-אוגוסט וכולי).

3 – פאב ברדק – הופעות, אומנות וגם סטוצים באילת

פאב ה-"ברדק" מהווה איזושהי אבן דרך ויסוד בכל מה שקשור לאומנות האילתית ולאווירה התרבותית של העיר. עם הופעות חיות, ערבי סטנד אפ וגיוון די נחמד של סוגי אלכוהול, תוכלו למצוא כאן FUN לתוך שעות הלילה. אמנם המקום לא מוגדר בתור מקום רשמי עבור סטוצים באילת, אבל הוא כן מאפשר להכיר כל מיני סוגים של אנשים בכל ה"צבעים". אם יהיה לכם מזל, אולי ייצא מזה גם סטוץ באילת.

4 – ביטלס – ריקודים וסטוצים (אפשריים) באילת

אוקי, אם אנחנו מדברים על סטוצים באילת, חובה לדבר על אחת מרחבות הריקודים הכי מוכרות ואהובות בעיר – ביטלס אילת. זהו ה-מקום עבור מי שרוצים להכיר סטוץ באילת ללילה, בעוד כי בכל יום במהלך השבוע המוסיקה במקום משתנה וכן האווירה. מומלץ להגיע במיוחד במהלך הסופ"ש, אבל המקום נגיש, זמין וממגנט גם במהלך ימי חול.

והכי חשוב, שמרו עצמכם, מה שנקרא practice safe sex 😊