• ה. יונ 13th, 2024

בירת הסטוצים של הנגב: 4 מקומות מומלצים למציאת סטוץ בבאר שבע

סטוצים בבאר שבע - תמונה של גבר ואישה בדייט

באר שבע היא עיר גדולה ומגניבה שהפכה בשנים האחרונות למוקד בילוי מכובד עם שלל אפשרויות בתחום הדייטינג, מה שהופך אותה למקום מעולה עבור כל מי שמחפש מקומות טובים ואיכותיים למצוא בו סטוצים טובים ואיכותיים. להלן, ארבעה מקומות מומלצים בבאר שבע למצוא סטוצים:

מועדון הפורום

כל מאמר על מקומות בילוי בבאר שבע חייב להיפתח בהמלצה ובפסקה שנותנת כבוד למוסד המכובד ביותר בתחום חיי הלילה בעיר הדרומית. מועדון הפורום ציין כבר 30 שנות פעילות ואף עבר לפני כמעט עשור למשכן חדש ומשודרג. בימי חמישי ושישי מתקיימות במקום מסיבות אליהן מגיעים כארבעת אלפים מבלים ומבלות. במהלך השבוע המקום מארח מסיבות ואירועים פרטיים. אם אתם בראש של ריקודים, אלכוהול ואווירה המונית ושמחה – מועדון הפורום הוא המקום עבורכם.

זאלמה – אכבר קוקטייל בר

הזאלמה – אכבר קוקטייל בר מגדיר עצמו כבר הראשון שהגיש קוקטיילים בבאר שבע ובדרום. הוא הוקם בשנת 2016 מתוך חלום להביא לבירת הנגב רמה חדשה ואחרת של אלכוהול איכותי ומיוחד ותרבות מיקסולוגיה מתקדמת וטרנדית. הבר עצמו ממוקם באזור תעשייתי, בין מוסכים, שמשווה לו אווירה סודית ואפלולית, שמתאימה בדיוק לתדמית שמקימי המקום רצו ליצור – מיוחד ומשחק אותה קצת קשה להשגה, בדיוק כמו סטוץ טוב!

ברבסבא – גן בירה

הברבסבא הוא מקום שמביא את הקונספט של BEER GARDEN בדרכו המקומית. המקום מציע בירות איכותיות מרחבי העולם ומבחר לא קטן של אוכל ומשקאות. אפשר לשבת בו בכיף ולשתות בירה קרירה או לרקוד בטירוף במסיבות שמתקיימות במקום. מקום באר שבעי שמביא אליו מקומיים וסטודנטים ומושלם למציאת סטוצים או דייט.

הספריה

באר שבע היא עיר שמביאה אליה המון אנשים צעירים שבאים ללמוד באוניברסיטה. חלקם מתאהבים בעיר ומחליטים להישאר בה ולהביא אליה תרבות וניחוחות חדשים ומיוחדים, באווירה פיוז'נית שמפגישה טרנדים של המרכז עם הייחודיות של הפריפריה. הספריה היא מקום מגניב שמאפשר לשבת על דרינק ועל המבורגר (או רק על דרינק, או רק על המבורגר), באווירה סטודנטיאלית קלילה, צעירה ומהנה. מקום מושלם להכיר מקרוב את ההוא מהחוג לספרות או את ההיא מהנדסת חשמל ולקוות לסטוץ מושלם.

לסיכום: באר שבע מציעה אינספור אפשרויות בתחום הדייטינג והסטוצים. בין אם אתם אנשים של דרינק במקום שקט ובין אם אתם טיפוסים של לרקוד עם מישהו בקטע סליזי במסיבה ולזרום משם – ב"ש מציעה את כל האפשרויות!