• ה. יונ 13th, 2024

מציאת אהבה בקליק – 5 אפליקציות הכרויות מומלצות שאסור לך לפספס

גבר עושה לייק באפליקציית היכרויות

פעם, לפני עידן האינטרנט, אנשים היו מכירים אנשים אחרים באירועים חברתיים, במקום העבודה, בשידוך או בצבא, ואם הכל (או לפחות הרוב) עבד כמו שצריך – היו מתחתנים ונגמר הסיפור. היום, עולם הדייטינג השתנה לחלוטין ועמו גם היחס לזוגיות, למחויבות ולקשרים אינטימיים. בעולם של ימינו, האהבה עשויה להיות במרחק של החלקה אחת הצידה על מסך הטלפון הסלולרי.חשוב לציין שברבות השנים נוצרו ועדיין נוצרים סוגים רבים ומגוונים של אפליקציות הכרויות מומלצות.

לכל אפליקציה כזאת מטרות משלה וכל אפליקציה מתאימה עצמה לקהל היעד. ישנן אפליקציות המיועדות ללהט"ב, אפליקציות לדתיים ושומרי מסורת, אפליקציות שמאפשרות לנשים להיות הראשונות שיוצרות קשר ועוד ועוד. על מנת למצוא את מה שאתה מחפש, כדאי להיכנס לעולם האפליקציות, ללמוד קצת על כל אחד מהן ולהחליט מה האפליקציה המתאימה ביותר עבורך.

אין שני לרושם ראשוני: כך תנצלו את המירב מהאפליקציות להכרויות

ראשית, אפליקציות הכרויות מומלצות מציעות למשתמשים ולמשתמשות אפשרות ליצור פרופיל אישי של עצמם. הפרופיל האישי הוא הזדמנות מצוינת עבורך להחליט בדיוק כיצד אתה מעוניין להציג את עצמך לשאר המשתמשים והמשתמשות. מחקרים שנערכו בנושא הרגלי השימוש באפליקציות הכרויות מומלצות הראו שבחירת תמונות טובות, ללא יותר מדי הסחות דעת, הן דרך טובה למשוך את תשומת הלב של בני זוג פוטנציאליים. על כן, יש להימנע עד כמה שניתן מתמונות עם ילדים, בעלי חיים ועוד. שנית, מומלץ מאוד לא להפריז בתיאור אישיותך ולהציג את מי שאתה באמת. אנשים אוהבים כנות ורגישים לפער בין מה שכתוב למה שיעלה בהמשך בהתכתבות. אין דבר מושך יותר מאדם ששלם עם עצמו ולא מרגיש להתאמץ למצוא חן. היה אתה כי מי שאתה זה בדיוק מה שאתה צריך להיות. כמובן שישנם הרבה טיפים נוספים, אך אלה הבסיסיים ביותר.

עכשיו הגיע העת לצאת למחקר: כדי לא להקשות עליכם יותר מדי, מוגש לפניכם מדריך קצר המציג כל אפליקציה. כך תוכלו לבחור את האפליקציה המדויקת ביותר שתביא לכם את אהבת חייכם.

טינדר: תתפלאו, אבל אפשר למצוא ככה אהבה

טינדר היא אפליקציה עם שם של מפעל לדייטים. אפשר לומר שהיא האפליקציה הראשונה שהכניסה אווירה משחקית וכייפית לחיפוש אחר דייט מוצלח או אהבה ולא בכדי היא אחת מהאפליקציות המובילות הקיימות היום בשוק. החלקה ימינה ושמאלה, יכולת ליצור מאץ' עם משתמש נוסף ועוד אפשרויות בתשלום, הפכו אותה לאפליקציה אהובה שמושכת אליה עוד ועוד משתמשים ומשתמשות, כאשר מפתחי האליקציה לא מספיקים להוסיף לה עוד ועוד אפשרויות. במובן הזה, טינדר שברה את האינטרנט ותוך שמן קצר הפכה להיות האפליקציה שיוצרת הכי הרבה דייטים.

באמבל: מערכת יחסים שוויונית ובטוחה זה סקסי

אפליקציית באמבל נוצרה על ידי נשים למען נשים. כיום, היא מאפשרת לכל המגדרים והמינים להכיר, אך בבסיסה היא עוסקת במציאת מערכות יחסים מכבדות ושוויוניות. איך זה עובד? האפליקציה בנויה כך שאת ההודעה הראדונה רק נשים יכולות לשלוח. בנוסף, ישנה מערכת שמטשטשת תמונות עירום ומאפשרת למשתמשים לבחור אם ברצונכם לפתוח את התמונה או לא. זאת כדי למנוע מקרים של הטרדה מינית ברשת. בנוסף, הודעה שלא מקבלת מענה לאחר 24 שעות נמחקת. אפשרות זו באה להעביר מסר ברור: פה לא משחקים משחקים, לא מורחים ולא עושים גוסטינג. מרחת את ההתכתבות? אל תבזבז לצד השני את הזמן. כל האפשרויות האלה ועוד כמותן, הפכו את באמבל לאחת מהאפליקציות האהובות הקיימות בשוק והיא מומלצת למי שמחפשת אהבה עם אנשים רציניים שמחפשים דברים דומים.

אלי הבוטית: להכיר חברים של חברים

אלי הבוטית היא למעשה דרך למצוא לעצמכם זוגיות דרך מעגלים מוכרים, מתוך הנחה שאנשים סומכים יותר על הצעות של חברים ולוקחים יותר ברצינות אנשים שמכירים אנשים שקרובים אליהם. כך, הסיכויים לפגיעה או להתעלמות או גוסטינג פוחתים. "אלי הבוטית" התחילה כמספר וואטצאפ שכשנרשמים אליו מגדירים מי אנשי הקשר שלכם שתרצו שיהיו השדכנים שלכם. לאחר שתעשו זאת תקבלו הצעות לפרופילים של אנשים שמופיעים באנשי הקשר של החברים שלכם, ולא בשלכם. כמובן, שאלו יהיו רק אנשים שנרשמו לפלטפורמה, לא תקבלו הצעה להכיר את הגנן הנשוי של אחותכם.

ליידיס פירסט: האפליקציה שמסננת לפי העדפות ברורות

ייחודה של "ליידיס פירסט" הוא בכך שרק נשים יכולות להתחיל עם גברים באופן חופשי. לגברים ניתנת האפשרות לפנות או להגיב לנשים רק במידה שיעברו את מבחן השאלות האמריקאיות אותו קבעה האישה. כך ניתן למנוע מפגש לא רצוי עם גברים ששולחים הודעות "העתק-הדבק" ולהבטיח מסרים אותנטיים ואישיים.

שליש גן עדן: השדכנית יצאה לגמלאות

האתר מאפשר לראות תמונות, ליצור אינטרקציות, לשלוח "השתדלות", שזו דרך חמודה לפלרטט, ולהתכתב על מנת להכיר ולהיפגש. לא בכדי מדובר באפליקציה המובילה למציאת אהבה עבור שומרי מסורת ודתיים שמחליפה את השדכנות המסורתית ומצעידה גם את האוכלוסייה הדתית אל עולם ההיכרויות און-ליין.

לסיכום: מחפשים אהבה? האינטרנט מלא באפליקציות ואתרים שמאפשרים להתחבר לאנשים בקלות. כל אפליקציה כזאת מתמחה בתחום ייחודי משלה כך שלא משנה מי אתה ומה אתה מחפש, בטוח תמצא את עצמך באחת מהאפשרויות שצוינו כאן למעלה. אל תתייאשו, נסו את האפליקציות ומצאו את האחת שתביא לכם אהבה.