• ו. אפר 19th, 2024

4 מקומות בילוי שווים למציאת סטוצים בחיפה (Wunderbar‬, מורגן, לטינו מיינד ועוד)

סטוץ בחיפה; איפה הדייט הכי מזדמן והכי לוהט? – המלצה על כמה מקומות בילוי נחשקים.

יש כמה וכמה מקומות בילוי פנטסטיים עבור מציאת סטוצים בחיפה, אבל בסופו של דבר, באמת שהכול תלוי בכם וביכולות שלכם למצוא פיק אפ. בואו נגיד ככה, אפשר למצוא סטוצים בכל מקום, כולל אפילו בבתי קפה ובמקומות שבכלל לא מיועדים עבור פיק אפ. אבל בכל זאת, יש מקומות שיותר ופחות מתאימים למציאת סטוצים בחיפה, אז בואו נעבור על כמה מהם.

המלצה; כמה ממקומות הבילוי בחיפה למציאת פיק אפ

Wunderbar – ריקודים עד אמצע הלילה

אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו לרקוד עד השעות הכי פיק אפ של הלילה, אתם מכוונים למקום הנכון הנקרא Wunderbar. זהו בר ריקודים אשר כולל ליינים של מסיבות לכל הגילאים ומכוון כמעט לכל סוגי המוסיקה. כמו כן, כדאי לדעת שבכל יום שישי יש במועדון הזה ליין אחר של מסיבה. מחירי הבר נחשבים יחסית זולים, וניתן למצוא משקאות אלכוהוליים איכותיים על הבר.

רחוב: דרך חטיבת גולני 18, חיפה.

מורגן – פאב אירי חיפאי

את פאב המורגן אתם תוכלו למצוא במרכז חיפה, בו תהנו מליינים מאוד מגוונים של מסיבות שונות. בעוד שהליינים מתחלפים בכל יום שישי, תוכלו למצוא כאן גם הופעות חיות בימי חמישי מעת לעת. זה לא מקום אשר מוגדר בתור מקום טהור של סטוצים בחיפה, אבל כן תוכלו למצוא כאן פיק אפ אם תהיו מיומנים מספיק, כמו בכל מקום אחר המגיש אלכוהול ואווירת מסיבה.

רחוב: האצטדיון 22 קריית חיים, חיפה.

לטינו מיינד – בר ריקודים לטיניים בחיפה

מה צועק יותר "סטוצים בחיפה" מאשר מועדון ריקודים לטיניים? ובכן, זהו ממש לא בר סטוצים, אבל זה כן מקום שתוכלו למצוא בו פיק אפ אם רק תנסו ותנהגו בכבוד תוך ריקודים חושניים, אתם יודעים, מאלו שגורמים לאנשים להימרח אחד על השני. בפועל, המקום הזה בכלל מוגדר בתור בית ספר לריקודים לטיניים! אבל, אתם בהחלט יכולים להגיע לכאן בלי בני זוג אם אין לכם, ומי יודע, אולי תצאו מכאן עם סטוץ בחיפה.

רחוב: המוסכים 24, חיפה.

מלינה – ריקודים עד שעות האור הראשונות בחיפה

מלינה הוא מועדון ריקודים נחשק בחיפה, שבו בוודאות תוכלו למצוא סטוצים, פיק אפ, דייט מזדמן או כל מה שרק תרצו. לכו תדעו, אולי אפילו תצאו משם עם בן או בת הזוג הבאים שלכם. בפועל, מדובר בבר ריקודים אשר לא מאוד מוגדר בתור פיק אפ בר, אבל כן אפשר למצוא פה סטוצים. אם חיפשתם לא רק סטוצים בחיפה אלא גם רחבת ריקודים לפרוק בה אנרגיות, זה המקום להגיע אליו.

רחוב: שדרות ההסתדרות 60, חיפה.

רוצים לעדכן אותנו לגבי מקומות בילוי לסטוצים בחיפה? – צרו קשר וספרו לנו מה אתם יודעים!

Barbarajo / Shutterstock.com