• ה. יונ 13th, 2024

מחפשת סטוץ – כללי בטיחות חובה לנשים שמחפשות סטוץ אונליין

בטיחות קודם כל: כללים לנשים באפליקציות היכרויות בימינו – כיצד למצוא סטוץ בבטחה?

בימינו אין יותר קל מאשר לפגוש מישהו באינטרנט, וזה גם יכול להיות מרגש מאוד, אבל תמיד כדאי לזכור שיש כללי בטיחות בסיסיים מסוימים, בכל הנוגע לאפליקציות היכרויות. כדי שתוכלי לצאת ולכייף בבטחה ולחזור בשלום הביתה, ריכזנו עבורך כמה טיפים לשמירה על בטיחותך בזמן היכרויות:

בצעי בדיקות רקע – פייסבוק עשוי להיות שימושי

לפני שתסכימי להיפגש עם מישהו, הקפידי להריץ כמה בדיקות רקע כדי לוודא שהוא מי שהוא אומר שהוא. אם את לא מרגישה בנוח עם הרעיון לחקור מישהו ולשאול אוקיינוס של שאלות, בקשי ממנו את הקישור לפרופיל הפייסבוק שלו. תוכלי ללמוד שם לא מעט עליו, על הסובבים אותו, על הקבוצות שבהן הוא לוקח חלק ועוד. אפשרי גם לבדוק מדיות חברתיות אחרות כמו אינסטגרם, ולבדוק האם הפרופילים שלו מרגישים לך אותנטיים.

דייט במקום ציבורי – תמיד עדיף

כשפוגשים מישהו מאפליקציית היכרויות בפעם הראשונה, חשוב לשמור על פגישה באזור שמרגיש לך נוח. לכן, הקפידי לארגן את הדייט במקום ציבורי והודיעי לחברים היכן את עומדת לבלות. תוכלי לעשות זאת בעזרת "נעיצת סיכה" בגוגל מפות, או שפשוט תתקשרי לאחת מהחברות שלך ותודיעי לה היכן אתם הולכים לשתות דרינק.

זהירות משתיית יתר של אלכוהול

לא משנה כמה טוב תחשבי שאת מכירה מישהו באינטרנט, חשוב להישאר ערניים כשפוגשים אותו באופן אישי. לא רק ששמירה על פיכחות תעזור לשמור על בטיחותך, אלא היא גם תבטיח שתהיה לך צלילות מחשבתית לקבל החלטות חכמות לאורך כל הדייט. ובהקשר הזה של הדברים, המשיכי לטיפ הבא – שמירה על הדרינק שלך.

שמירה על הדרינק שלך – זהירות מהחדרת סם למשקה

שימי לב, אם את מחליטה לשתות אלכוהול או כל דרינק אחר במהלך הדייט, אפילו אם זה סתם מים, חשוב שתמיד תשמרי על הכוס שלך בשדה הראייה. על מנת להחדיר סם מטשטש כלשהו לדרינק שלך, הנבל צריך ממש כמה שניות בודדות. לכן, אל תתני לאף אחד חלילה את ההזדמנות לעשות זאת. אם את קמה מהכיסא בבר לכמה רגעים, קחי את המשקה יחד איתך.

תבטחי בתחושת הבטן שלך

אם משהו מרגיש לא בסדר, אל תהססי לסמוך על הבטן שלך ולסיים את הדייט. חשוב שתזכרי, את לא חייבת לאף אחד הסבר על העזיבה אם לא נוח לך. אם את מרגישה שהאדם שיושב מולך מחזיק בכוונות כלשהן לפגוע בך, פשוט קומי ולכי. בשביל הנימוס, תציעי לשלם על הדרינק ועזבי לדרכך. לסיכומו של דבר, אם תקפידי על כללי הבטיחות הפשוטים האלה שריכזנו כאן, את יכולה לקבל חווית היכרויות בטוחה ומהנה. רק זכרי, אם זה לא מרגיש נכון, סמכי על הבטן שלך ואל תהססי לקחת צעד אחורה. בהצלחה!