• ג. מאי 21st, 2024

אנחנו בימים של חיפוש אחר סטוצים לנשואים או קז'ואל דייט ברחבי הרשת, ואין ספק שיש בימינו אפליקציות מוצלחות למטרה הזו. זו גם אחלה דרך, אנחנו לא אומרים שלא, אבל בימינו אנשים משתמשים גם בשיטות של פעם – להכיר ברחוב, בבר השכונתי בת"א ועוד.

כמה מילים על הכרויות מזדמנות וסטוצים לנשואים

בואו נסתכל על זה במבט "מקרו": עם הנורמות וההעדפות המשתנות במהירות בימינו, ועם עם פתיחות הדעת אצל רבים שגוברת, אנשים פתוחים יותר להתנסות בתחומי העניין המיניים שלהם. בימים הטכנולוגיים האלו, מציאת סטוצים לנשואים הפכה קלה יחסית מאי פעם. בין אם אתם מחפשים בחור או בחורה, או אפילו חיבור ללילה בודד, יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני שצוללים לעולם של היכרויות מזדמנות. קודם כל, בואו נבין בעצם: מה אתם רוצים?

דעו מה אתם רוצים ואל תבזבזו את הזמן

לפני שיוצאים למסע המרגש (והמבלבל לעיתים) של היכרויות מזדמנות, סטוצים לנשואים או חיבורי לילה למיניהם, חשוב לדעת מה אתם רוצים. מעבר לכך שחשוב לא לבזבז את זמנם של אחרים, חשוב שלא תבזבזו את הזמן של עצמכם. אם אתם לא סגורים על עצמכם, אנחנו ממליצים לעשות עם עצמכם תיאום ציפיות לפני שאתם מתחילים "להזרים" את העניינים עם מישהי\ו. אם קשה לכם להגדיר מה אתם בדיוק מחפשים, אנחנו ממליצים קודם כל לקבוע מצד אחד את הגבולות שלכם, ומצד שני, את ההעדפות.

תהיו בטוחים, אך גם חכמים בחיפוש סטוץ לנשואים

אם אתם מחפשים סטוץ לנשואים, חשוב שלא תצאו בהצהרות שאחר כך ייתכן שתצטערו עליהן. למשל, כנראה שיהיה עדיף להימנע מפרסום תמונות פנים בטינדר. באופן כללי, זה תמיד חכם לסמוך על האינסטינקטים מהבטן. אם משהו לא מרגיש נכון, אל תרדפו אחריו. כנראה שיש סיבה לכך שהבטן שלכם אומרת לכם לוותר על העניין. בגדול, אם יש לכם את האפשרות הזאת, עדיף לדפדף בפרופילים ברשתות החברתיות לפני שאתם נפגשים עם מישהו\י. אם הפרופיל חסום, השתדלו לקבל כמה שיותר פרטים בוואטסאפ לפני הפגישה הראשונה עם אדם מסוים.

לסיכום, אל תפחדו ללכת כשלא מתאים

לבסוף, בין אם אתם מחפשים סטוצים לנשואים או לנשואות, תמיד הקפידו לבחון היטב ומקרוב מה מתאים לכם, מה פחות מרגיש לכם נכון ומה פשוט צועק "לברוח מכאן!". העולם של סטוצים לנשואים מאתגר, מרגש, מורכב, לעיתים רבות מבלבל והכי מהכול – נועד לשרת מטרה מסוימת. בדרך כלל, לאנשים נשואים אין את הזמן לבזבז על הכרויות לא מוצלחות. לכן, ההמלצה האחרונה שנשאיר אתכם איתה היא – היו כנים עם הרגשות שלכם וכבדו את רגשותיהם של אחרים. ככל שתהיו יותר ברורים לגבי הכוונות שלכם בתחילת ה-"הוקאפ", ככה כל הצדדים פחות ייפגעו.