• ו. אפר 19th, 2024

פיק אפ תל אביב; כל המקומות הכי טובים למצוא בהם FUN מזדמן ללילה – קראו כאן.

אם אתם מחפשים פיקאפ בר תל אביב, דעו כי מקומות בילוי של פיק אפ תל אביב מאפשרים לכם כמה וכמה דברים שונים. קודם כל, לפני שמדברים על מציאת סטוצים בתל אביב, אנחנו רוצים לציין שגם במקומות שעל פניו אינם מיועדים למציאת פיק אפ – עדיין אפשר למצוא בהם דייט מזדמן ללילה. במילים אחרות, אל תחפשו פיק אפ רק במקומות אשר מיועדים למציאת סטוצים. גם בבתי קפה ובברים שונים אפשר למצוא FUN מזדמן ללילה, אז נסו לשמור על אופקים רחבים.

מקומות הבילוי הכי-הכי עבור פיק אפ ת"א

לפני שנפרוס בפניכם את רשימת מקומות הבילוי הכי מתאימים עבור פיק אפ בתל אביב, אנחנו רוצים לציין פרט קטן אך חשוב. העניין הוא כזה, גם במקומות שלא מוגדרים רשמית בתור "פיק אפ בר", עדיין אפשר למצוא דייט מזדמן ללילה. גם אם המקום אינו "בר סטוצים" רשמי, עדיין אפשר למצוא בו שותף\ה ללילה. בנימה הזאת, קבלו את הרשימה שלנו:

אריא בר – אקסלוסיביות מזדמנת

אריא בר, הינו בר אקסלוסיבי אשר ממוקם בסמטאות הרומנטיות של נחלת בנימין. הבר הזה לא מרגיש סליזי, לא תמצאו כאן ספייס אפוף עשן ולא מוסיקה חזקה מדי. מה שכן תמצאו כאן זה אווירה נובורישית, קהל בלבוש מוקפד ומסיבות יוקרתיות אחת לכמה חודשים. אגב, אריא בר מקיים מסיבות בלוקיישנים אחרים, שאם תצליחו להתברג לרשימת המוזמנים, תוכלו להכיר קהלים עמידים ואיכותיים מאוד.

רחוב: נחלת בנימין 66 תל אביב

רדיו EPGB – סליזיות במיטבה

אוקי, אם מדברים על פיק אפ בר בתל אביב, מישהו פשוט מוכרח להזכיר את הרדיו, שממוקם בצמוד למקס ברנר ברוטשילד. לאחר כמה דרינקים אפשר ללכת להתפרק על איזה קינוח שוקולדי במקס ברנר, אבל ברדיו עצמו ניתן למצוא סטוצים בשפע. ואנחנו לא אומרים את זה לחינם, מכיוון שה-EPGB ידוע בתור אחד מהפיק אפ BARS הכי מוכרים בסצנה התל אביבית. קחו בחשבון, המקום הזה ידוע בתור אחד המקומות העמוסים, הדחיקות כאן של האנשים היא לא קטנה, ובואו נגיד ככה, אל תופתעו אם תראו בכל רגע זוגות יוצאים ביחד מהשירותים.

רחוב: שד"ל 7 תל אביב

הפאי – המלצה לקהילה הגאה בת"א

אנו מקדישים את ההמלצה הזאת לאוכלוסייה הגאה בתל אביב, בר "הפאי". בר זה הפך במהלך השנים לאחת מנקודות המפגש הכי לוהטות של הומואים ולסביות ובני המין השלישי. יש כאן סצנת טכנו חזקה, אווירה של סטוצים וצבעוניות בלתי נגמרת. אם אתם סוג של "מחפשים את עצמכם" בקהילה, זה מקום שכדאי להגיע אליו אם אתם מעוניינים להרחיב את הגבולות שלכם ולהכיר אופקים חדשים של מין מזדמן מכל סוגיו וצבעיו.

הספוטניק – תיירים ותיירות לצד תל אביבים

בשל מיקומו של הספוטניק, במרכז ובלב של תל אביב, הוא מהווה בית עבור תיירים ותיירות מכל קצוות העולם לצד תל אביבים שמגיעים להכיר אותם. המקום לא נחשב איזשהו מוסד בילוי ידוע ומומלץ, אבל כן אפשר למצוא כאן דרינקים יחסית בזול, מוסיקה טובה ואווירה כללית של חגיגה בכל רגע. טיפ מאיתנו, התיירים והתיירות שמגיעים לפה, מגיעים כדי לחגוג ללא עכבות מיותרות. לכן, אל תחששו לגשת ולהתחיל עם כל מי שמוצאים חן בעיניכם.

רחוב: אלנבי 122 תל אביב

כולי עלמא

כולי עלמא הוא אחד מהמוסדות הכי ותיקים בסצנה של פיקאפ ברים בתל אביב. אם מה שחיפשתם זה פיקאפ בר תל אביב, אתם תמצאו כאן את כל המעטפת שמאפיינת ברים לסטוצים בתל אביב. מוסיקה חזקה, עשן באוויר, אלכוהול שנשפך עליכם כאשר מישהי עוברת וזה גורם לכם להתחיל שיחה שנגמרת בסטוץ, והרבה אנרגיה טובה. בסופו של דבר, יש סיבה לכך שהרבה מהבליינים כאן מגיעים לבד אבל הולכים ביחד. הסיבה היא שהמקום עמוס תיירים ותיירות, תל אביבים ואנשים מהפריפריה שמגיעים להכיר את תל אביב במיטבה.

רחוב: מקווה ישראל 10 תל אביב

יש פיק אפ בר בתל אביב או בכל עיר בארץ שבא לכם לפרסם אצלנו?

צרו עמנו קשר, ונדאג לפרסם גם אתכם!